top of page

FIREMNÍ VIDEO

Interní kmunikace

Explainer

Možná Vaše společnost poskytuje unikátní službu, jejíž pravé výhody nelze sdělit v pár vteřinách. Nebo zavádíte ve své firmě nový proces a potřebujete jej jasně a ideálně obrazně vysvětlit. Explainer animace je tedy něco přímo pro Vás.

Reklamní spot

Reklamní spoty netřeba sáhodlouze představovat. Reklama formou videa je jednou z nejefektivnějších metod získávání nových zákazníků a rozšiřování povědomí o své značce. Spojí-li se kreativita se znalostmi marketingových profesionálů,  vznikne jedinečný prodejní nástroj.

Dokument o projektu

Pracuje Vaše společnost na vývoji nové technologie či služby, která v budoucnu přinese užitek tisícům lidí? Precizně zpracovaný dokument vyzdvihne Vaši jedinečnost a vysokou odbornost v daném oboru. Ukažte lidem co obnáší vývoj a výzkum, nechte je lehce ,,nakouknout pod pokličku". Budete vnímáni jako praví profesionálové.

Komunikační kampaň

Pořádá Vaše firma charitativní akci, sportovní turnaj či ples? Pokud Vaše firma uspořádá takovou událost, nebo svými prostředky přispěje k její realizaci, je třeba to ukázat. Pořádáním kulturních či jiných akcí Vaše firma přispívá k vyšší kvalitě života lidem v okolí. I tím se můžete chlubit. 

Náborové video

I přesto, že je Česko zemí s rekordně nízkou nezaměstnaností, stovky firem hledají dnes a denně nové zaměstnance. Náborové video může poutavým způsobem ukázat proč je práce u Vás mnohem lepší než u konkurence. Lidé se rozhodují srdcem. Emocemi. Pokud cítí, že u Vás budou v dobrém kolektivu a hezkém prostředí stanete se jasným favoritem. V tom je síla kvalitních náborových videí. 

Chcete-li se o náborovém videu dozvědět více, koukněte na článek na našem blogu!

Marketing

Jelikož zejména reklamní videa na sebe musí umět vydělat, spolupracujeme s několika profesionálními marketingovými týmy. Díky tomu Vám umíme nejen vytvořit video, které vypadá dobře, ale také získává nové zákazníky a jeho využití je podloženo kvalitní marketingovou strategií.

marketing vector.png
Náborové video
Dokument firemní
Reklama
Expliner

Představíme Vás

Reklamy, kampaně, explainery

Společnosti využívající naše služby:

WHITE BREDA.png
DOV WHITE.png
WHITE CANIS.png
bumbum.png
logo mokuso white.png
divadlomir-logo.png
finley white.png
FBI VSB WHITE.png
HOTEL-FRIESOVY-BOUDY-LOGO-white.png
bottom of page