top of page
EVENT STORIES png trans.png

Kulturní události

Reportáž/aftermovie

Pokud pořádáte kulturní akci jako je koncert, festival či výstava, je třeba celou akci kvalitně zdokumentovat. Video je skvělým nástrojem jak zachytit nejen průběh, ale hlavně všechny emoce a atmosféru Vaší akce. Reportážní videa můžete použít nejen po ukončení události, ale materiál z nich se dá zpracovat i jako pozvánka na další Vámi pořádanou událost. Natáčení živých akcí se věnujeme již nějakou dobu a umíme si poradit takřka v každé situaci. Součástí naší nabídky je vždy také natáčení na dron.

Záznam

Záznamy z koncertů či konferencí netřeba dlouze představovat. Umíme jak záznamy stříhané u nás ve studiu a odevzdané do týdne po akci, tak živý přenos s režií. Díky našim profesionálním kameramanům a technickému vybavení jsme schopni zachytit akci z různých úhlů a perspektiv a vytvořit z toho dynamický a poutavý střih. Nabízíme také možnost živého přenosu přímo během akce, abyste mohli diváky průběžně informovat a zapojit je do dění.
 

Sport

Reporty ze sportovních akcí

Také sportovní akce potřebují zviditelnit. Videa tohoto formátu jsou klíčovým nástrojem k propagaci sportovních akcí.

Rozhovory, medailonky

Rozhovory a tzv. medailonky jsou čím dál tím oblíbenější formou videa ve světě sportu. Slouží zejména k představení nového hráče v týmu či např. zápasníka před galavečerem boxu.

bottom of page